
Шланг для змішувача підводка гнучкий (60 см, гайка 1/2", голка М10×18мм) ТМ AQUATICA
73 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9790646
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для змішувачів |
| Матеріал шланга | Гума (EPDM) з опліткою з нержавіючої сталевого дроту |
| Довжина | 600 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | М10 |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 1/2" М10×18мм |
| Довжина, см | 60 |
Шланг підведення 1/2" М10×18мм 60см AQUATICA
Це гнучкий підвідний шланг для змішувача — важлива сантехнічна деталь, яка забезпечує надійне з'єднання між водопроводом і краном.
Такі шланги використовуються для подавання холодної та гарячої води до змішувача на кухні або у ванній.
Загальні дані:
-
Торгова марка - AQUATICA;
-
Тип - Шланг підведення води до змішувача;
Технічні характеристики:
-
Зовнішнє обплетення - Нержавіюча сталь
-
Внутрішній шланг - Гума EPDM
-
Гайка з внутрішньою різьбою - Нержавіюча сталь
-
Штуцер - Латунь
-
Обтискна обойма - Нержавіюча сталь
-
Прокладка - Термостійка гума
-
Голка M10 - Нікельована латунь
Переваги:
-
Максимальна температура - 90°C
-
Максимальний тиск - 16 бар
-
Тиск розриву - 40 бар
Габаритні розміри:
-
Приєднання до змішувача (штуцер) - М10×18 мм;
-
Під'єднання до води (гайка з внутрішнім різьбленням) - 1/2”
-
Довжина – 60 сантиметрів.
-
Маса брутто - 0,103 кг

Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 73 ₴

