
Шланг для підключення води гнучкий (50 сантиметрів, гайка-гайка 1/2") ТМ CORSO
140 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9690605
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Середовище робоче | Вода |
| Матеріал шланга | Гума (EPDM) з опліткою з нержавіючої сталевого дроту |
| Довжина | 500 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | B1/2"×В1/2" |
| Довжина, см | 50 |
Шланг для підключення води 1/2" ВВ 50см CORSO
Шланг для підключення призначений для з'єднання сантехнічних приладів із системою водопостачання. Використовується для подавання води до змішувачів, душових кабін, водонагрівачів, унітазів та інших побутових пристроїв. Гнучка конструкція полегшує монтаж і дає змогу встановлювати обладнання навіть у важкодоступних місцях.
Загальні дані:
-
Торгова марка - Corso;
-
Тип - Шланг для води гнучкий;
Технічні характеристики:
-
Зовнішнє обплетення - Нержавіюча сталь SS304;
-
Фітинги латунь - Hpb57-3;
-
Прокладка - EPDM;
-
Внутрішній шланг - EPDM;
-
Обтискна обойма - SS304;
Переваги:
-
Максимальна температура - 90°C
-
Максимальний тиск - 16 бар
-
Тиск розриву - 85 бар
-
Розтяжна сила - 800 Н
-
Мінімальний радіус вигину - 30 мм
Габаритні розміри:
-
Гайка-гайка з внутрішнім різьбленням - 1/2";
-
Довжина – 50 см.


Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 140 ₴



