Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 70 000 ч. |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Потужність | 40 W |
| Світловий потік | 3200 Im |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Робоча напруга | 170-265V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри (ДхШхВ) | 1185 мм * 33 мм * 70 мм |
Представляємо Вашій увазі відмінну Світлодіодну люстру, від виробника високоякісного електрообладнання компанії "Horoz Electric".
При виникненні будь-яких питань, будь ласка, телефонуйте, запитуйте, запитуйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, компанія "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴




