Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 3000 Im |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 60° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 454 ₴



