
Світлодіодний стельовий світильник (48W, 6400К, 3600lm, IP20) RADIUS-48, круглий, білий
773 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 027-012-0048-010
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 48 Вт/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49 мм |
| Висота | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 30000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 384 W |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Лампочки у комплекті | Так |
| Форма | Круглий |
| Основні атрибути | |
| Колір світіння | Холодний |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Тип світильника | Стельовий |
| Кут розсіювання | 120.0 |
| Напруга мережі | 180~265 В V |
Світлодіодний стельовий світильник (48W, 6400К, 3600lm) RADIUS-48, круглий, білий
Світлодіодні стельові світильники RADIUS - це довговічні, енергоефективні світильники з вбудованими світлодіодами, які значно знижують витрати на електроенергію. Вони ефективно працюють протягом 30 000 годин та не вимагають особливого обслуговування, тому ви можете забути про заміну лампочок.
Компактні світлодіодні світильники - стильна та недорога альтернатива люстрам. Вони підходять для невеликих приміщень та кімнат з низькими стелями. Встановлені безпосередньо під стелею вони займають мало місця і не перевантажують кімнату. Простота установки, зручність та практичність - світлодіоди не випромінюють тепла та можуть бути встановлені на всіх типах стель. Простий, елегантний дизайн цих світильників легко стає оригінальним елементом декору та надає шарму будь-якому інтер'єру. Світильник RADIUS можна використовувати для освітлення в приватних будинках, квартирах, готелях та офісах. З їх допомогою можна створити елегантну атмосферу у вітальнях, їдальнях та інших приміщеннях із нормальним рівнем вологості. Він має ступінь захисту IP20 і має бути встановлений у сухому та чистому місці. Цей світлодіодний світильник забезпечує рівне, комфортне світло без пульсацій, яке не втомлює очі і не впливає на емоції. Вбудовані світлодіоди випромінюють яскраве, холодне свічення з колірною температурою 6400K.
Переваги:
- До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
- Енергоефективний - економно споживає електрику
- Пожежна безпека, завдяки низькому нагріванню діодів
- Довговічність – до 30000 годин роботи без зміни початкових характеристик до кінця служби.
- Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не потребують спеціального догляду
- Швидкість включення – миттєво вмикається та забезпечує стабільне свічення без мерехтінь.
- Підходить для невисоких приміщень
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Корпус: |
Пластик |
| Розміри(ДхШхВ): |
490мм x 80мм |
| Колір: |
Білий |
| Напруга: |
180-265V/50-60Hz |
| Потужність: |
48W |
| Світловий потік: |
3600 lm |
| Колірність: |
6400K |
| Ступінь захисту: |
IP20 |
| Кут розсіюв.: |
120° |
| Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
| Тип світлодіода: |
SMD LED |
| Гарантійний термін: |
2 роки |


Залишилися питання по товару або доставці ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 773 ₴




