Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | чорний |
| Термін служби | 50 000 Hrs |
| Кут розсіювання | 120° |
| Потужність | 150 W |
| Світловий потік | 12750 Lm |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ступінь захисту, IP | IP 65 |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 064 ₴




