вверхвниз

Світлодіодний світильник трековий DUBLIN 35W білий
1 137 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018-018-0035-010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 280 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Потужність | 35 W |
| Робоча напруга | 180 - 240 V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 3400 Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Залишилися питання по товару або доставці ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137 ₴



