Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 28 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Теплий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 3000K |
| Світловий потік | 1960 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 рік |
| Аналог лампи розжарювання | 224 W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Потужність | 28 W |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 3000K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Лампочки у комплекті | Так |
Світлодіодний світильник ARINA-28 28 W 3000 K
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Накладний |
|
Корпус: |
Алюміній |
|
Розміри(ДхШхВ): |
283 мм x 283 мм x 28 мм |
|
Колір: |
Білий |
|
Напруга: |
100-265V/50-60Hz |
|
Потужність: |
28W |
|
Світловий потік: |
1960 lm |
|
Колірність: |
3000K |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Кут розсіюв.: |
120° |
|
Ресурс роботи: |
30.000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |


Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴



