
Світильник точковий врізний світлодіодний (15 W/Вт, 4200K, 900 lm, білий) вбудований ЛЕД світильник Slim
229 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 056-005-0015-030
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Потужність | 15 W |
| Світловий потік | 900 lm |
| Матеріал корпусу | метал |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Робоча напруга | 165-260V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Світильник світлодіодний врізний Slim/Sq-15 15W 4200К
Світлодіодний світильник врізний Slim/Sq-15 1W5 4200К – вбудований точковий LED світильник квадратної форми, який споживає менше електроенергії і триваліше працює, ніж традиційні джерела світла, що дозволяє знизити витрати на електроенергію. Врізний отвір даної моделі – 178 х 178 мм.
Точкові світильники можуть бути використані, як основне чи додаткове освітлення для зонування кімнати чи створення світлових акцентів. Цікавою особливістю також є те, що правильно підібрані і скомбіновані точкові світильники виключають утворення тіней та темних кутів. Це дозволить реалізувати різні дизайнерські проекти, створити унікальні форми та конфігурації освітлення.
Завдяки тонкому корпусу, ви можете вмонтувати SLIM/Sq в натяжну чи підвісну стелю гіпсокартон чи армстронг та забезпечити повноцінне освітлення всього приміщення. Це може бути як житлові, так і адміністративні приміщення, а саме: кухня, спальня так і вітальня чи коридор, офіси, навчальні заклади, салони краси, лікарні, лабораторії тощо. Зверніть увагу на кут розсіювання, який в даної моделі складає 120 градусів і зможе забезпечити достатній рівень освітлення невеликого простору, світло буде розсіюватися досить широко, рівномірно заповнюючи простір.
Також купити світильник SLIM/Sq рекомендуємо для облаштування підсвітки настінних і стельових ніш, вітрин, вивісок в магазинах, музеях, виставках, зонування простору тощо.
Цей LED світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують приємне денне світіння з колірною температурою 4200К, яке є універсальним варіантом ілюмінації.
Якщо ви не могли знайти точковий світильник, то SLIM саме те, що ви шукали!
Особливості:
⦁ Компактність
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Довговічність – 50 000 год
⦁ Тонкий корпус - 15 мм
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діода
⦁ Дозволяє зменшити утворення тіней та темних кутів
⦁ Екологічність – до складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Естетичність – видно лише зовнішню частину врізних моделей, решту заховано за гіпсокартоном, дерев’яними панелями чи полотном натяжної стелі тощо.
Технічні характеристики:
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Врізний |
|
Корпус: |
Метал |
|
Розміри (ДхШхВ): |
194.5 мм x 15 мм |
|
Врізний отвір: |
178 мм x 178 мм |
|
Колір: |
білий |
|
Напруга: |
100-265V/50-60Hz |
|
Потужність: |
15W |
|
Світловий потік: |
900 lm |
|
Колірність: |
4200К |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Кут розсіюв.: |
120° |
|
Ресурс роботи: |
50 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |


При виникненні будь-яких питань, будь ласка, телефонуйте, запитуйте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, компанія "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 229 ₴



