вверхвниз

Світлодіодна лампа TORCH-40 40W E27 6400K
282 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 001-016-0040-013
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 320 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 175-250V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 3150 Lm |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 200° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴


