| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Horoz Electric |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 2250 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 40 000 ч. |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Кут розсіювання | 15 ° - 60 ° (регулюється) |
| Додатково | з регулюванням кута розсіювання |
| Робоча напруга | 100 - 240 V / 50-60Hz |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Лампочки у комплекті | Так |
Світлодіодний світильник трековий MONACO-30 30W чорний
Світлодіодний світильник трековий MONACO – трековий LED світильник циліндричної форми. Економний, довговічний та енергоефективний!
Головною функціональною особливістю трекових світильників є можливість переміщати їх по шині для оптимального освітлення в конкретних зонах, а також повертати для концентрації світла на потрібній вам точці.
Якщо ви бажаєте зонувати простір, створити направлене джерело світла чи вигідно підкреслити інтер’єр грою світла і тіней, тоді ми рекомендуємо вам купити трековий світильник. Він на відмінно впорається з цим завданням!
Наявність зуму в MONACO дозволяє регулювати кут освітлення від 15 – 60 градусів. Ви можете обирати кут розсіювання світла від більш точкового і направленого променя до рівномірно розсіяного. Це дарує свободу для реалізації найсміливіших дизайнерських рішень!
Розстановка чітких світлових акцентів на певних предметах і конструкціях інтер’єру часто потрібна для виставкових залів і галерей, магазинів і музеїв. Купити трековий світильник MONACO також можна для акцентного освітлення офісів та житлових приміщень із звичайною вологістю. Адже, його ступінь захисту ІР20, тому встановлювати рекомендуємо в сухих та чистих приміщеннях.
Це ідеальне рішення для тих, хто бажає підсвітити окремі елементи інтер’єру, такі як декоративні деталі, картини тощо або створити точкове освітлення для акцентування уваги на конкретній зоні. Наприклад акцент на стіни можете зробити в спальні. Ідея цього освітлення полягає в приглушеній атмосфері без надмірної яскравості.
Цей LED світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують приємне денне світіння з колірною температурою 4200К, яке є універсальним варіантом ілюмінації. Якщо ви не могли знайти трековий світильник, то MONACO саме те, що ви шукали!
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діода
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Довговічність – 40000 год і початкові характеристики не змінюються до кінця служби.
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
⦁ Відсутнє мерехтіння та УФ-випромінювання
⦁ Маневровість та гнучкість – можливість змінювати напрямок світлового потоку
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Корпус: |
Алюміній |
| Розміри (ДхШхВ): |
190 мм х 170 мм х 165 мм, 64 мм х Ø85 мм |
| Колір: |
Чорний |
| Напруга: |
100-240V/50-60Hz |
| Потужність: |
30W |
| Світловий потік: |
2250 lm |
| Колірність: |
4200K |
| Ступінь захисту: |
IP20 |
| Кут розсіюв.: |
15°-60° (регулюється) |
| Ресурс роботи: |
40 000 Hrs |
| Тип світлодіода: |
COB LED |
| Гарантійний термін: |
2 роки |


Залишилися питання по товару або доставці ❓
Ми з задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 1 325 ₴




