Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | литий алюміній |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 180 - 240 V / 50Hz |
| Світловий потік | 2000 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 21° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Залишилися питання по товару або доставці ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137 ₴



