
Настільна лампа/світильник світлодіодний LED (6W, 3000K, 4500K, 6000K, 300lm) SEDA
1 426 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 049-018-0006-050
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Horoz Electric |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 300 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | диммеруеться; має сенсорний вимикач |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Колірна температура, К | 6000K - 4500К - 3000К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Лампочки у комплекті | Так |
Настільна лампа/світильник світлодіодний LED (6W, 3000K, 4500K, 6000K, 300lm, срібло) SEDA
Світильник настільний LED SEDA 6W срібло – довговічна, енергоефективна та екологічна настільна лампа! Вбудовані LED світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Він здатен ефективно працювати 30 000 годин, що знижує необхідність у затратах на обслуговуванні, а також можна забути про заміну ламп. До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини, тому він утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду.
Якщо ви планували купити настільну лампу для комфортного локального освітлення, то SEDA стане прекрасним вибором! Адже ця модель має ряд особливостей такі як:
⦁ Димер – дозволяє плавно регулювати яскравість світіння
⦁ Два типи SMD LED кристалів – дають можливість регулювати температуру світіння теплу (3000К), нейтральну (4500К) і холодну (6000К)
Його мінімалістичний стиль та ергономічний дизайн допоможе легко інтегрувати настільний світильник в інтер’єр робочих зон офісу, кабінету чи дитячої. Рекомендуємо купити настільну лампу SEDA для комфортної роботи з документами чи комп’ютером, а також для навчання школярів. Регулювання і коригування положення джерела світла можливе у всіх трьох площинах, в результаті чого ви можете вибрати оптимальний кут нахилу та напрямок світла на робочому столі чи кімнаті. Працюйте, навчайтесь, читайте чи займайтесь улюбленим хобі з SEDA, не втомлюючи очі!
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Корпус: |
Пластик |
|
Розміри (ДхШхВ): |
182 мм x 290 мм x 410 мм |
|
Аналог лампи розжарювання: |
48 W |
|
Колір: |
Срібний |
|
Напруга: |
100-240V/50-60Hz |
|
Потужність: |
6W |
|
Світловий потік: |
300 lm |
|
Колірність: |
3000K, 4500K, 6000K |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Кут розсіюв.: |
120° |
|
Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |
|
Властивості: |
Вибір колірності, Димерується |


Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 1 426 ₴



