Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення теплиць, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для освітлення сходів, Для освітлення терас та балконів, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення ганку, Для освітлення навісів та альтанок, Для освітлення садових доріжок, Для підсвічування дерев та рослин, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення скульптур, Для освітлення елементів ландшафтного дизайну |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 45 Вт |
| Світловий потік | 5200 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 4200К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | чорний |
| Термін служби | 50 000 Hrs |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Кут розсіювання | 100° |
| Додатково | можливість використання додаткових кріплень |
| Ступінь захисту, IP | IP 65 |
| Робоча напруга | 220-240V / 50- 60Hz |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Прожектор світлодіодний модульний LED KAPLAN-45 45W
Дана модель прожектора має можливість поєднання кількох штук в єдину конструкцію
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Корпус: |
Метал |
|
Розсіювач: |
Скло |
|
Колір: |
Чорний |
|
Розміри (ДхШхВ): |
238 мм x 125 мм x 104 мм |
|
Аналог лампи розжарювання: |
360 W |
|
Напруга: |
220-240V/50-60Hz |
|
Потужність: |
45W |
|
Світловий потік: |
5200 lm |
|
Колірність: |
4200K |
|
Ступінь захисту: |
IP65 |
|
Кут розсіювання: |
100° |
|
Ресурс роботи: |
50.000 год |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |

Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245 ₴


