
Садовий ліхтар / світильник на сонячній батареї світлодіодний (0,06W, 100mAh, 6400K, 1,5lm, хром) CRYSTAL
280 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 078-009-0001-010
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення садових доріжок, Для підсвічування дерев та рослин, Для освітлення елементів ландшафтного дизайну |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 0.06 Вт |
| Світловий потік | 1.5 лм |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | хром |
| Термін служби | 100.000 ч. |
| Аналог лампи розжарювання | 0.4800 W |
| Додатково | Акумулятор потужністю 1,2 W |
Садовий ліхтар/світильник на сонячній батареї світлодіодний (0,06W, 100 mAh, 6400 K, 1,5 lm, хром) CRYSTAL
Світлодіодний світильник садово-парковий на сонячній батареї CRYSTAL – довговічний та енергоефективний LED світильник, який поєднує світлодіодну технологію з сонячною панеллю! Він здатен ефективно працювати 100 000 годин. А вбудовані SMD світлодіоди дозволять вам освітити необхідну територію. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К.
Міцний, зносостійкий, корпус з ударостійкого пластику, який в поєднанні з продуманою конструкцією дозволяє світильнику працювати в кліматичних умовах, які доволі часто змінюються, без пошкоджень та виходу з ладу. CRYSTAL має досить високий захист від зовнішніх впливів – IP44, він захищає вузли пристрою від крапель і бризок води, що розлітаються під різними кутами та дрібних часточок діаметром понад 1 мм.
Якщо ви не могли знайти незалежну систему освітлення, то садово-парковий світильник CRYSTAL саме те що вам потрібно! Адже він не потребує зовнішнього джерела живлення або підключення до електромережі. Світильник автономно працює завдяки збереженій сонячній енергії. Дана модель проста в установці, оскільки не потребує проводів і підключень до електромережі. Розміщуйте її де завгодно на вашій ділянці.
CRYSTAL прекрасно підійде для зовнішнього освітлення присадибних ділянок, ландшафтів парків, алей і газонів, відкритих майданчиків в кафе і ресторанах, на території готелів, дитячих та спортивних майданчиків тощо.
Отже, рекомендуємо купити садово-парковий світильник CRYSTAL, щоб надати завершений вигляд ландшафтному дизайну та екстер’єру, виділити акценти і зонувати простір, створити правильне освітлення відкритих територій в темний час доби.
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економність
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діода
⦁ Довговічність – 100000 год і початкові характеристики не змінюються до кінця служби.
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду, використовує енергію сонця
⦁ Простий в установці
⦁ Достатній ступінь захисту від вологи та пилу – ІР44
⦁ Автономність – працює на сонячній батареї
Технічні характеристики:
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Акумулятор: |
Ni-MH AA 100 mAh 1.2V |
| Корпус: |
Пластик |
| Розсіювач: |
Пластик |
| Розміри (ДхШхВ): |
370 мм x 75 мм |
| Аналог лампи розжарювання: |
0,4800 W |
| Колір: |
Матовий хром |
| Потужність: |
0.06W |
| Світловий потік: |
1.5 lm |
| Колірність: |
6400K |
| Ступінь захисту: |
IP44 |
| Ресурс роботи: |
100 000 Hrs |
| Тип світлодіода: |
SMD LED |
| Вимикач: |
Ні |
| Гарантійний термін: |
2 роки |


Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 280 ₴


