вверхвниз
Топ продаж

Набір садових ліхтарів 3 шт на сонячній батареї світлодіодні (0,54W, 6400K, 13,5lm, IP44, чорний) MAGIC
503 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 078-007-0001-010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | чорний |
| Термін служби | 100.000 ч. |
| Аналог лампи розжарювання | 9 x 0.4800 W |
| Потужність | 9 x 0.06 W |
| Світловий потік | 9x1.5lm |
| Додатково | Акумулятор потужністю 1,2 W |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип світлодіодів | LED |
Набір садових ліхтарів 3 шт. на сонячній батареї світлодіодні (0,54W, 6400 K, 13,5 lm, IP44, чорний) MAGIC
| Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Акумулятор: |
3 Ni-MH AA 100 mAh 1.2V |
| Корпус: |
Пластик |
| Розсіювач: |
Пластик |
| Розміри(ДхШхВ): |
254 мм x 138 мм x 255 мм |
| Аналог лампи розжарювання: |
9 x 0.4800 W |
| Колір: |
Чорний |
| Потужність: |
9×0.06W |
| Світловий потік: |
9×1.5 lm |
| Колірність: |
6400K |
| Ступінь захисту: |
IP44 |
| Ресурс роботи: |
100.000 Hrs |
| Тип світлодіода: |
LED |
| Вимикач: |
Ні |
| Гарантійний термін: |
2 роки |
Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴


