
Світлодіодна лампочка потужна (40W/Вт, цоколь Е27, 4200К, 3150lm) промислова LED лампочка TORCH-40
282 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 001-016-0040-033
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Еліпс |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 40 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 320 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Мінімальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Кут свічення | 200 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 175-250 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3150 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 198 мм |
| Діаметр | 117 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Світлодіодна лампочка потужна (40W/Вт, цоколь Е27, 4200К, 3150lm) промислова LED лампочка TORCH-40

Cвітлодіодна лампа TORCH-40 – високопотужна промислова LED лампа циліндричної форми з матовим рефлектором, який в свою чергу забезпечує високий світловий потік та рівномірне розсіювання світла. Лампочка з високою енергоефективністю та світловіддачею. Потужність цієї лампи – 40 Вт., що відповідає лампі розжарювання в 320 Вт. Вид цоколя – стандартний гвинтовий – Е27.
Купити промислову світлодіодну лампу TORCH-40 рекомендуємо для загального і місцевого освітлення виробничих, промислових, торгових або складських приміщень, магазинів, а також зовнішнього освітлення і приватних будинків.
Всередині лампи встановлений радіатор, який ефективно охолоджує плату з SMD світлодіодами.
Ця яскрава LED лампа з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують приємне денне світіння з колірною температурою 4200К, яке є універсальним варіантом ілюмінації.
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини.
⦁ Економне споживання електрики
⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Довговічна – 25 000 год
⦁ Високопотужна
Технічні характеристики:
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Напруга: |
175-250V/50-60Hz |
|
Розміри (ДхШхВ): |
198 мм x 117 мм |
|
Аналог лампи розжарювання: |
320 W |
|
Потужність: |
40W |
|
Світловий потік: |
3150 lm |
|
Колірність: |
4200K |
|
Цоколь: |
E 27 |
|
Кут розсіюв.: |
200° |
|
Ресурс роботи: |
25 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |



Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 282 ₴




