
Світлодіодна стрічка, LED стрічка вологозахищена (12 V/вольт, 5 метрів*8мм, 3000K-теплий колір, IP65) лед стрічка
220 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 081-001-0001-071
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Колір світіння | Теплий |
| Форма | Лінійна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 24 Вт |
| Колірна температура | 3000K |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Робоча напруга | 12V DC |
| Тип світлодіодів | 35х28 SMD |
| Кількість в упаковці | рулон - 5 метрів |
Світлодіодна стрічка REN 3000K 12V DC
Представляємо Вашій увазі відмінну світлодіодну стрічку, від виробника високоякісного електрообладнання компанії "Horoz Electric".
Світлодіодна стрічка REN 3000K 12V DC IP65 – довговічна, енергоефективна та універсальна LED стрічка! Вбудовані світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Тому, що діодна стрічка споживає набагато менше енергії при відмінній світловіддачі. Вона здатна ефективно працювати 30 000 годин безперервно.
Світлодіодна підсвітка може бути встановлена куди завгодно. Тому якщо ви планували купити світлодіодну стрічку на 12В, то REN – саме те що ви шукали, адже її універсальність просто вражає!
Дана модель LED стрічки дає можливість експлуатації як в приміщенні, так і на вулиці, тому, що REN має підвищений ступінь захисту від зовнішніх впливів – IP65, він захищає пристрій від струменів води, вологи, пилу, атмосферних опадів, перепадів температури тощо. Зверніть увагу, що вона не включається просто в розетку. Вам знадобиться адаптер для перетворення змінного струму в постійний. Всі ці товари Ви зможете знайти в нашому каталозі.
Найчастіше стрічка світлодіодна застосовується для підсвітки, зонування приміщення чи виділення декоративних елементів, проте на її основі також легко можна організувати і основне розсіяне освітлення. REN прекрасно підійде для оформлення квартир чи офісних приміщень, поличок в магазинах, вивісок, декору кафе, барів, нічних клубів та будь-яких комерційний або адміністративних приміщень.
Ми, також, радимо вам купити LED стрічку REN для організації підсвітки автомобільних салонів. Для освітлення меблів зсередини і зовні чи контурного підсвічування дзеркал, стелі тощо. Майте на увазі, що світлодіодна підсвітка стелі робить приміщення візуально більшим, вищим або ширшим.
Ця LED стрічка з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують приємне та затишне, тепле, а саме жовтувато-біле світіння з колірною температурою 3000К. Якщо ви не могли знайти LED підсвітку, то зверніть увагу на REN.
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діода
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
⦁ Високий ступінь захисту від вологи та пилу – IP65
⦁ Потрібен адаптер для перетворення змінного струму в постійний
⦁ Гнучкість. Більш еластична та рухлива ніж інші, більш традиційні світильники.
⦁ 3 світлодіоди утворюють групу, кожну групу можна обрізати або подовжити відповідно до потрібної довжини
Технічні характеристики:
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Розміри (ДхШхВ): |
Ширина – 8 мм |
|
Колір: |
3000K |
|
Напруга: |
12V DC |
|
Потужність: |
24W/5m |
|
Вхідний струм: |
2A/5м |
|
Світловий потік: |
4.8 lm/LED |
|
Ступінь захисту: |
IP65 |
|
Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Розмір світлодіода: |
28×35 |
|
Кількість світлодіодів: |
1m/60 LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |
|
Кількість в упаковці: |
Рулон 5 м |


При виникненні будь-яких питань, будь ласка, телефонуйте, запитуйте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, інтернет-магазин "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 220 ₴


