Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 9.6 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 1.2 W |
| Робоча напруга | 220V - 240V |
| Світловий потік | 75Lm |
| Термін служби | 50.000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP67 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 |
| Колір | хром |
| Колірна температура, К | 4000К |
Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 917 ₴


