вверхвниз

Світлодіодний світильник CLARA-6 6W 6400k
149 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 016-016-0006-010
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Потужність | 6 W |
| Світловий потік | 480 lm |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Робоча напруга | 165-260V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴


