
Світильник точковий врізний світлодіодний (12 W/Вт, 6400K, 744 lm, білий) вбудований ЛЕД світильник MARIA-12
328 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 016-015-0012-010
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Horoz Electric |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 744 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 30000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Лампочки у комплекті | Так |
Світлодіодний світильник MARIA-12 12W 6400K
Світлодіодний світильник MARIA-12 12W 6400K – вбудований точковий LED світильник квадратної форми, який споживає менше електроенергії і триваліше працює, ніж традиційні джерела світла, що дозволяє знизити витрати на електроенергію. Врізний отвір даної моделі – 125х125 мм. Внутрішня частина корпусу металічна з радіатором охолодження, зовнішня частина – з пластику і скла.
Точкові світильники можуть бути використані, як основне чи додаткове освітлення для зонування кімнати чи створення світлових акцентів. Цікавою особливістю також є те, що правильно підібрані і скомбіновані точкові світильники виключають утворення тіней та темних кутів. Це дозволить реалізувати різні дизайнерські проекти, створити унікальні форми та конфігурації освітлення.
Ви можете вмонтувати MARIA в натяжну чи підвісну стелю та забезпечити повноцінне освітлення всього приміщення. Це може бути як житлові так і адміністративні приміщення, а саме: кухня, спальня так і вітальня чи коридор, офіси, навчальні заклади, салони краси, лікарні, лабораторії тощо. Зверніть увагу на кут розсіювання, який в даної моделі складає 120 градусів і зможе забезпечити достатній рівень освітлення невеликого простору, світло буде розсіюватися досить широко, рівномірно заповнюючи простір.
Також купити світильник MARIA рекомендуємо для облаштування підсвітки настінних і стельових ніш, вітрин, вивісок в магазинах, музеях, виставках, зонування простору тощо. Світильник легко монтується і стане ідеальним доповненням до інтер’єрів оформлених в сучасному стилі.
Цей LED світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К.
Якщо ви не могли знайти точковий світильник, то MARIA саме те, що ви шукали!
Особливості:
⦁ Компактність
⦁ Довговічність – 30 000 год
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діода
⦁ Дозволяє зменшити утворення тіней та темних кутів
⦁ Екологічність – до складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Естетичність – видно лише зовнішню частину врізних моделей, решту заховано за гіпсокартоном, дерев’яними панелями чи полотном натяжної стелі тощо.
Технічні характеристики:
|
Бренд: |
HOROZ ELECTRIC |
|
Тип: |
Врізний |
|
Корпус: |
Алюміній |
|
Розміри (ДхШхВ): |
160 мм x 160 x 40 мм |
|
Врізний отвір: |
125 мм |
|
Колір: |
Білий |
|
Напруга: |
100-240V/50-60Hz |
|
Потужність: |
12W |
|
Світловий потік: |
744 lm |
|
Колірність: |
6400К |
|
Ступінь захисту: |
IP20 |
|
Кут розсіюв.: |
120° |
|
Ресурс роботи: |
30 000 Hrs |
|
Тип світлодіода: |
SMD LED |
|
Гарантійний термін: |
2 роки |

Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 328 ₴


