| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Тип голови | Неповоротна |
| Розміри витяжних заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.0 мм, 4.8 мм, 6.4 мм, 6.0 мм |
| Довжина інструменту | 370 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Вага | 1.125 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2622092 |
Заклепочник дворучний 370мм Ø2,4-6,4 мм ТМ ULTRA (2622092)
Заклепочник Ultra є професійним інструментом, який застосовується в будівництві та промисловості. Спеціально розроблений і запатентований для надважких режимів роботи. Дозволяє швидко виконати заклепувальні з'єднання навіть при односторонньому доступі до місця клепки.
Посилений ударостійкий корпус, основа алюмінієвого сплаву, дуже якісний, не деформується і не втрачає свій зовнішній вигляд навіть після тривалої експлуатації. Рукоятки металеві із ергономічними, двокомпонентними ручками. Вони служать для того, щоб інструмент не ковзав у руці під час інтенсивної роботи.
Кулачки виготовлені з хромомолібдену, що гарантує тривалий термін експлуатації. Трьохкулачкова конструкція забезпечує надійний рівномірний затискач заклепки. У комплект входять насадки під різні діаметри заклепок. Перед з'єднанням, у деталях, що скріплюються, потрібно просвердлити наскрізний отвір з діаметром на 1-2 мм більше, ніж діаметр циліндра заклепки. Таким чином, заклепувальний шов вийде більш щільним.
Переваги:
- Посилений корпус 2,5 мм дозволяє уникнути деформації та поломки механізмів
- Трьохкулачкова конструкція із CrMo забезпечує надійний рівномірний затиск заклепки, що виключає її зминання
- Запатентований механізм, який дозволяє знизити зусилля на рукоятях до 40%, що значно підвищує продуктивність праці
- Ударостійка та антивібраційна конструкція знижує залишковий удар на руки
- Спеціально розроблені насадки забезпечують ефективну роботу з усіма основними діаметрами заклепок від 2.4–3.2–4.0–4.8 до 6.0–6.4
- Ергономічні зручні ручки забезпечують комфорт у роботі
Технічні дані:
- Діаметр заклепки Ø - 2.4, 3.2, 4.0, 4.8, 6.0, 6.4 мм
- Довжина заклепочника (L) – 370 мм
Загальні дані:
- Торгова марка - Ultra
- Маса – 1,125 кг




Залишились питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді чути Вас.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 1 001 ₴







