вверхвниз
Топ продаж

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр манометра | 62 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.69 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робочий тиск, бар | 0-12 |
| Точність вимірювання | 0.1 бар |
| Довжина шлангу, м | 0.44 |
| Споживаний об'єм повітря, л/хв | 85-200 |
| Манометр | Цифра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6832111 |
Пневмопістолет для підкачки шин, з цифровим манометром, 85-200 л/хв, 12 бар, SIGMA
Застосовується для підкачки шин автомобілів. Зручний гнучкий шланг дозволяє виконувати операції у важкодоступних місцях. Вбудований у конструкцію манометр дозволяє проводити моніторинг роботи пристрою та перевіряти рівень робочого тиску у будь-який робочий момент.
Переваги та характеристики:
- Полегшений корпус з ударостійкого пластику
- Потрійна шкала вимірювання (бар, psi, кПа)
- Цифровий манометр добре видно в сутінках і темряві
- Манометр із гумовим захистом
- Латунний штуцер манометра
- Трьохфункціональна система натискання
- Ергономічна рукоятка
- Кільце для підвісу
- Матеріал виготовлення шланга - 3-х шаровий гумовий
- Матеріал виготовлення наконечника на шлангу - сталь
- Вид манометра - цифровий
- Розташування різьби манометра - радіальне
- Наявність батарейки в комплекті - так
- Вид батарейки для манометра - ААА (2 шт.)
Технічні дані:
- Максимально допустимий тиск - 12 бар
- Довжина шлангу - 0,44 м
- Матеріал корпусу – пластик
- Точність виміру - 0,1 бар
- Різьбове з'єднання - G1/4"
- Споживаний об’єм повітря - 85-200 л/хв
- Діаметр манометра – 62 мм

Допустимі відхилення (погрішність):
- ±0,08 бар до 4 бар включно
- ±0,16 бар від 4 бар до 10 бар включно
- ±0,25 бар більше 10 бар
Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Гарантія – 6 місяців


Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 902 ₴





