
Ножиці садові для кущів (584 мм, алюмінієві ручки) ТМ FLORA
562 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5024454
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Flora |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Довжина леза | 210 мм |
| Максимальний діаметр реза | 50 мм |
| Матеріал рукоятки | Алюміній із гумовим покриттям |
| Загальна довжина | 584 мм |
| Вага | 1.083 кг |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
Ножиці для кущів алюмінієві ручки 584 мм FLORA
Садові ножиці — це садовий інструмент, необхідний для обрізання квітів, молодих пагонів, позбавлення сухих гілок, зрізання відростків і вирівнювання садових кущів. Ножиці мають два різальні леза та довгі ручки, які знижують докладені зусилля під час роботи та дають змогу справлятися з гілками завтовшки до 50 мм. Для великих рослин використовуються ножиці з зубчастим або хвилястим заточуванням. Вони утримують гілку й не дають їй вислизнути. Таке обрізання виконується швидше й ефективніше. Також є моделі з телескопічними ручками, які призначені для роботи з кущами різної висоти. Леза ручних садових ножиць, найчастіше, мають захисне покриття з тефлону, яке перешкоджає налипанню листя і є захистом від корозії. Садові ножиці з короткими ножами та прямим заточуванням, зазвичай, використовуються для точного й акуратного стриження кущів і огорож.
Переваги:
-
Ручки з якісного алюмінію
-
Різальні леза з якісної загартованої високовуглецевої сталі
-
Хвилясте лезо утримує гілку й не дає їй вислизнути
-
Антиадгезійне покриття лез знижує ймовірність залипання лез під час роботи
Загальні дані:
-
Торгова марка - Flora;
Технічні дані:
-
Тип — Ножиці
-
Діаметр різу — до 50 мм
Габаритні розміри:
-
Довжина — 584 мм
-
Маса - 1083 г


- Ціна: 562 ₴



