вверхвниз
🚚 даром!

Поверхневий відцентровий насос AQUATICA (750 Вт, напір 19 м, max. 250 л/хв) для поливу, свердловини, колодязя
3 912 ₴
- Немає в наявності
- Код: 775074
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 19 м |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 0.3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 775074 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI304 |
| Клас ізоляції | B |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
Насос відцентровий 0,75 кВт, Hmax 19 м, Qmax 250 л/хв, AQUATICA 1DKa-20
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води, можуть застосовуватися для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах низького тиску, зрошувальних систем присадибних ділянок і городів, теплиць і парників, подачі води спільно з невеликими резервуарами під час використання керуючої автоматики (керуючих реле, контролерів тиску). Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Технічні характеристики:
- Тип — відцентрові;
- Потужність — 750 Вт;
- Максимальний напір — 19 м;
- Максимальна продуктивність — 250 л/хв;
- Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 — 1" (дюйм);
- Діаметр напірного патрубка DN2 — 1" (дюйм);
- Маса — 13 кг
Насосна частина:
- Матеріал корпусу — чавун;
- Режим роботи — S1;
- Максимально допустимий тиск — 5 барів;
- Робоче колесо — технополімер;
Електродвигун:
- Статор — з холоднокатаної сталі з вбудованим в обмотку термозахистом;
- Обмотка статора — мідь;
- Вал двигуна — нержавіюча сталь AISI304;
- Клас захисту — IP44;
- Клас ізоляції — В;
- Кількість фаз — 1;
- Напруга — 220-240 В;
- Частота мережі — 50 Гц;
- Частота обертів — 2900 об/хв;
- Довжина кабелю — 0,3 м;
Загальні дані:
- Торгова марка — Aquatica;
- Гарантія — 18 місяців



Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 912 ₴









