
Насос поверхневий відцентровий TM AQUATICA (750 Вт, напір 40 м, Qmax 100 л/хв) для води, поливання, свердловини
4 722 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775071
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 40 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 12.2 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Довжина кабелю, м | 0.3 |
| Клас ізоляції | B |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI304 |
| Кількість фаз | 1 |
| Робоче колесо | Латунь |
Насос відцентровий 0.75 кВт Hmax 40 м Qmax 100 л/хв AQUATICA
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води, можуть застосовуватися для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підіймання води в трубопроводах низького тиску, зрошувальних систем присадибних ділянок і городів, теплиць і парників, подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання автоматики керування (керівних реле, контролерів тиску). Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Технічні характеристики:
-
Тип — Відцентрові;
-
Потужність — 750 Вт;
-
Максимальний напір — 40 м;
-
Максимальна продуктивність — 100 л/хв;
-
Діаметр всмоктувального патрубка DN1 - 1" (дюйм);
-
Діаметр напірного патрубка DN2 — 1" (дюйм);
-
Максимально допустимий тиск — 7 барів;
-
Маса — 12,2 кг.
Насосна частина:
-
Матеріал корпусу — чавун;
-
Діаметр патрубка — 1"×1";
-
Режим роботи — S1;
-
Максимально допустимий тиск — 7 барів;
-
Робоче колесо — латунь;
Електродвигун:
-
Статор — з холоднокатаної сталі з вбудованою в обмотку термозахистом;
-
Обмотка статора — мідь;
-
Вал двигуна — неіржавка сталь AISI304;
-
Клас захисту — IP44;
-
Клас ізоляції - В;
-
Кількість фаз — 1;
-
Напруга — 220-240 В;
-
Частота мережі — 50 Гц;
-
Частота обертання - 2900 об./хв;
-
Довжина кабелю — 0,3 м;
Загальні дані:
- Торгова марка — Aquatica;
- Гарантія 18 місяців



Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповісте: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 4 722 ₴










