
Поверхневий насос із зовнішнім ежектором LEO (750 Вт, HSmax 35м, Hmax 50м, Qmax 30л/хв, зовн. ежектор Ø96 мм)
9 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775338
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 17.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Чавун з антикорозійною обробкою |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Номінальна сила струму I(А) | 5 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Клас ізоляції | F |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.) |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Робоче колесо | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
Насос відцентровий з зовнішнім ежектором 0.75 кВт HSmax 35м Hmax 50м Qmax 30л/хв (зовнішніх ежектор Ø96мм) LEO 3.0
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води, що застосовуються для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води разом з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу вологи.
Загальні дані:
-
Торгова марка - Leo
-
Гарантія – 24 місяці
Технічні дані:
-
Тип - Відцентрові
-
Потужність - 750 Вт
-
Максимальний напір – 50 м
-
Максимальна продуктивність - 30 л/хв
-
Кількість фаз - Однофазний
-
Напруга - U 1 ~ 230 ± 10% В
-
Номінальна сила струму – 5,0 I(А)
-
Частота - 50 Гц
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Робоче колесо - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом
-
Обмотка статора двигуна - Мідь
-
Механічне ущільнення - Кераміка/графіт
-
Перекачувана рідина - Тільки для чистої води без абразивомісних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1 1/4 (дюйм)
-
Діаметр патрубка для повернення потоку рідини до блоку зовнішнього ежектора DN2 - 1 (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка DN3 - 1 (дюйм)
-
Матеріал корпусу - Чавун з антикорозійною обробкою
-
Максимальна температура перекачуваної рідини - 40 °C
-
Максимальна температура навколишнього середовища - 40 °C
-
Максимальна висота всмоктування - 35 м
-
Максимальний діаметр свердловини - 1000 мм
-
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані - 0,2 мм
Габаритні розміри:
-
Ширина - 190 мм
-
Висота - 212 мм
-
Маса брутто – 17,9 кг
Насосна частина:
-
Корпус – Чавун з антикорозійною обробкою;
-
Робоче колесо – Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Укомплектований зовнішнім ежектором розміром 4"
Електродвигун:
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом;
-
Підшипник - Кочення (C&U);
-
Обмотка статора – Мідь;
-
Напруга – 220-240 В;
-
Частота – 50 Гц;
-
Клас ізоляції – F;
-
Клас захисту – IPX4;
-
Довжина кабелю - 1м
Умови застосування:
-
Максимальна температура навколишнього середовища – до +40 ºС
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - до +40 ºС
-
Максимальна висота всмоктування – до 35 м
-
Максимальний тиск у робочій камері насоса – 10 бар
-
Тільки для чистої води без абразивовмісних домішок (піску, глини, вапна тощо)
-
Водневий показник води – 6,5-8,5 (рН)
-
Загальна мінералізація води – не більше 1500 г/м3

Купити насос відцентровий з зовнішнім ежектором LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 9 650 ₴


