
Насос поверхневий вихровий LEO (600 Вт, напір 60 м, Qmax 50 л/хв) для поливу, свердловини, колодязя
4 883 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775133
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 60 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна сила струму I(А) | 4.5 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Клас ізоляції | F |
| Робоче колесо | Латунь |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
Насос вихровий 0,6кВт Hmax 60м Qmax 50 л/хв LEO 3,0 APm60
Призначений для перекачування чистої води, може застосовуватися для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого та низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами під час використання керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Загальні дані:
-
Торгова марка - Leo
-
Гарантія – 24 місяці
Технічні дані:
-
Тип - Вихрові
-
Потужність - 600 Вт
-
Максимальний напір – 60 м
-
Максимальна продуктивність - 50 л/хв
-
Напруга - U 1 ~ 230 ± 10% В
-
Номінальна сила струму – 4,5 I(А)
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Робоче колесо - Латунь
-
Обмотка статора двигуна - Мідь
-
Механічне ущільнення - Кераміка/графіт
-
Клас ізоляції - F
-
Клас захисту - IPX4
-
Довжина кабелю - 1 м
-
Перекачувана рідина Тільки для чистої води без абразивомісних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1" (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 1" (дюйм)
-
Максимальна температура перекачуваної рідини - 60 °C
-
Максимальна температура навколишнього середовища - 40 °C
-
Максимальна висота всмоктування - 8 м
Габаритні розміри упаковки та вага:
-
Маса – 9,5 кг
-
Довжина упаковки – 320 мм
-
Ширина упаковки – 190 мм
-
Висота упаковки – 210 мм
Насосна частина:
-
Корпус – Чавун з антикорозійною обробкою;
-
Пластина зі сплаву на основі міді для запобігання заклиненню робочого колеса;
-
Робоче колесо – Латунь;
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304
Електродвигун:
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом;
-
Підшипник - Кочення (C&U);
-
Обмотка статора – Мідь;
-
Напруга – 220-240 В;
-
Частота – 50 Гц;
-
Клас ізоляції – F;
-
Клас захисту – IPX4;
Умови застосування:
-
Максимальна температура навколишнього середовища – до +40 ºС
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - до +60 ºС
-
Максимальна висота всмоктування – до 8 м
-
Максимальний тиск у робочій камері насоса – 12 бар
-
Тільки для чистої води без абразивовмісних домішок (піску, глини, вапна тощо)
-
Водневий показник води – 6,5-8,5 (рН)
-
Загальна мінералізація води – не більше 1500 г/м3


Купити насос вихрової LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 4 883 ₴




