
Насос поверхневий вихровий LEO (750 Вт, напір 90 м, Qmax 35 л/хв) для поливу, свердловини, колодязя
5 933 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775135
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 90 м |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна сила струму I(А) | 5 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Клас ізоляції | F |
| Робоче колесо | Латунь |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | ¾ |
Насос вихровий 0,75 кВт Hmax 90 м Qmax 35 л/хв LEO 3,0
Насос цієї серії призначений для перекачування чистої води та може застосовуватися: для побутового водопостачання, в системах підвищення тиску, підйому води в трубопроводах високого та низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами під час використання керуючої автоматики (керуючих реле, контролерів тиску).
Загальні дані:
-
Торгова марка - Leo
-
Гарантія – 24 місяці
Технічні дані:
-
Тип - вихрові
-
Потужність - 750 Вт
-
Максимальний напір – 90 м
-
Максимальна продуктивність – 35 л/хв
-
Номінальна сила струму – 5,0 I(А)
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - ¾" (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - ¾" (дюйм)
Насосна частина:
-
Корпус – чавун з антикорозійною обробкою;
-
Пластина зі сплаву на основі міді для запобігання заклиненню робочого колеса;
-
Робоче колесо – латунь;
-
Вал двигуна - нержавіюча сталь AISI 304
Електродвигун:
-
Тип двигуна - асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом;
-
Підшипник - кочення (C&U);
-
Обмотка статора – мідь;
-
Напруга – 220-240 В;
-
Частота – 50 Гц;
-
Клас ізоляції – F;
-
Клас захисту – IPX4;
-
Довжина кабелю – 1 м
Умови застосування:
-
Максимальна температура навколишнього середовища – до +40 ºС
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - до +60 ºС
-
Максимальна висота всмоктування – до 8 м
-
Діаметр твердих частинок у зваженому стані – 0,2 мм
-
Максимальний тиск у робочій камері насоса – 12 бар
-
Тільки для чистої води без абразивовмісних домішок (піску, глини, вапна тощо)
-
Водневий показник води – 6,5-8,5 (рН)
-
Загальна мінералізація води – не більше 1500 г/м3
Габаритні розміри упаковки та вага:
-
Маса – 10,5 кг
-
Довжина упаковки – 340 мм
-
Ширина упаковки – 190 мм
-
Висота упаковки – 210 мм

Купити насос вихрової LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 5 933 ₴




