-11%Насос поверхневий відцентровий самовсмоктуючий WETRON JET80 (1,1 кВт, Hmax 50 м, Qmax 60 л/хв) для поливу
3 359 ₴
2 989,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775044
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 11.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 775044 |
| Напір min, м | 5 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI304 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 30 |
| Робоче колесо | Зносостійкий технополімер |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Продуктивність min, л/хв | 10 |
| Кількість фаз | Однофазний |
Насос відцентровий самовсмоктуючий 1,1 кВт, Hmax 50 м, Qmax 60 л/хв, Wetron JET80
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води, можуть застосовуватися для побутового водопостачання, у системах підвищення тиску, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого та низького тиску, зрошувальних систем присадибних ділянок и городів, теплиць и парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами під час використання керуючої автоматики (керуючих реле, контролерів тиску). Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Переваги:
- Статор електродвигуна з холоднокатаної сталі
- Вбудований термічний захист від перегріву електродвигуна
- Обробка чавунних деталей
- Робоче колесо зі зносостійкого технополімеру
- Вал із нержавіючої сталі AISI 304
Технічні дані:
- Тип — самовсмоктуючі
- Потужність — 1100 Вт
- Максимальний напір — 50 м
- Максимальна продуктивність — 60 л/хв
- Кількість фаз — Однофазний
- Напруга — 220-240 В
- Частота — 50 Гц
- Вал двигуна — нержавіюча сталь AISI304
- Робоче колесо — Зносостійкий технополімер
- Клас захисту — IP44
- Рідина, що перекачується — Чиста вода
- Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 — 1" (дюйм)
- Діаметр напірного патрубка DN2 — 1" (дюйм)
- Матеріал корпусу — Чавун
- Максимальна температура рідини, що перекачується — +40°C
- Максимальна висота всмоктування — 8 м
- Діаметр твердих частинок у зваженому стані — 0,2 мм
- Загальна мінералізація води — не більш ніж 1500 г/м³
- Частота обертів — 2900 об/хв
Загальні дані:
- Торгова марка — Wetron
- Гарантія — 12 місяців
Упаковка товару:
- Довжина упаковки — 395 мм
- Ширина упаковки — 210 мм
- Висота упаковки — 230 мм



Купити самовсмоктуючий насос Wetron Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 2 989,51 ₴









