
Насосна станція WETRON (370 Вт, напір 32 м, Qmax 35 л/хв, вихровий насос + бак 1л) для свердловини, колодязя
3 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: 776010
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 32 м |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 1 л |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Чавун з антикорозійною обробкою |
| Напір min, м | 4 |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Клас ізоляції | F |
| Продуктивність min, л/хв | 5 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Робоче колесо | Латунь |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 20 |
Насосна станція водопостачання 0.37 кВт Hmax 32м Qmax 35л/хв вихровий насос 1л Wetron
Станції водопостачання обладнані гідроакумулятором об'ємом 1 літр і керуючої автоматикою. Станції призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, для зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників.
Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу вологи.
Переваги:
- Статор електродвигуна з холоднокатаної сталі;
- Вбудований термічна захист від перегріву електродвигуна;
- Обробка металевих деталей;
- Робоче колесо з латуні;
- Вал з нержавіючої сталі AISI 304;
- Гідроакумулятор - 1 літр;
- Максимально допустимий тиск, бар - 6;
- Матеріал корпусу - чавун;
- Діаметр напірного патрубка - 1 "x 1";
- Перекачувана рідина - чиста вода;
- Напруга - 220-240 В;
- Частота мережі - 50 Гц;
- Клас захисту - ІР44;
- Гарантійний термін експлуатації - 12 мес.;
- Максимальна температура перекачується рідини - 40 ° C;
Основні дані:
- Торгова марка – Wetron;
- Тип – вихрові;
- Потужність – 370 Вт;
- Максимальний натиск – 32 м;
- Максимальна продуктивність - 35 л/хв ;
- Кількість фаз – однофазний;
- Напруга, 220-240 В;
- Частота - 50 Гц;
- Робоче колесо – Латунь;
- Клас ізоляції – F;
- Клас захисту IPX4;
- Довжина кабелю - 1 м;
- Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1" (дюйм);
- Діаметр напірного патрубка DN2 - 1" (дюйм);
- Матеріал корпусу - Чавун з антикорозійною обробкою;
- Максимальна висота всмоктування - 8 м;
- Діаметр твердих частинок у зваженому стані - 0,2 мм;
Габаритні розміри:
- Маса - 7,4 кг;
- Довжина упаковки товару – 310 мм;
- Ширина упаковки – 195 мм;
- Висота упаковки – 305 мм.


Купити станцію Wetron Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 3 056 ₴








