
Насос вихровий поверхневий WETRON QB60 (370 Вт, Hmax 35 м, 35 л/хв) для поливу, колодязя, свердловини
1 596 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 775011
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напір min, м | 2 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI304 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 25 |
| Робоче колесо | Латунь |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Продуктивність min, л/хв | 5 |
| Кількість фаз | Однофазний |
Насос вихровий 0,37 кВт Hmax 35 м Qmax 35 л/хв Wetron QB60
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води, можуть застосовуватися для побутового водопостачання, в системах підвищення тиску, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого та низького тиску, зрошувальних систем присадибних ділянок та городів, теплиць та парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючих реле, контролерів тиску).
Встановлення обладнання має проводитись у місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Загальні дані:
-
Торгова марка - Wetron
-
Гарантія – 12 місяці
Технічні дані:
-
Тип - Вихрові
-
Потужність - 370 Вт
-
Максимальний напір – 35 м
-
Максимальна продуктивність - 35 л/хв
-
Кількість фаз - Однофазний
-
Напруга - U 1 ~ 230 ± 10% В
-
Номінальна сила струму – 1,5 I(А)
-
Частота - 50 Гц
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Робоче колесо - Латунь
-
Клас захисту - IP44
-
Довжина кабелю - 1 м
-
Перекачувана рідина - Для чистої води
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1" (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 1" (дюйм)
-
Матеріал корпусу - Чавун з антикорозійною обробкою
-
Максимальна температура перекачуваної рідини - 40 °C
-
Максимальна висота всмоктування - 8 м
-
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані - 0,2 мм
-
Загальна мінералізація води - Не більше ніж 1500 г/м³
-
Частота обертання - 2900 об/хв
Габаритні розміри:
-
Маса брутто – 4,5 кг
Переваги:
-
Статор електродвигуна з холоднокатаної сталі
-
Вбудована термічний захист від перегріву електродвигуна
-
Обробка чавунних деталей
-
Робоче колесо з латуні
-
Вал з нержавіючої сталі AISI 304


Купити насос вихровий Wetron Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні.
Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 1 596 ₴









