
Насосна станція Aquatica LEO (1,2 кВт, напір 48 м, 80 л/хв, самовсмоктуючий насос, бак 24 л) для води поливу
7 853 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775314/24
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 48 м |
| Пропускна здатність | 4.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.7 м |
| Номінальна сила струму I(А) | ≤ 4.9 А |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Робоче колесо | Технополімер |
Станція 1.2 кВт Hmax 48м Qmax 80л/хв (самовсмоктуючий насос нерж) 24л Україна AquaticaLEO
Насосна станція призначена для автоматичної подачі води та підтримання стабільного тиску у системі водопостачання. Використовується для водопостачання приватних будинків, дач, а також для поливу ділянок і роботи із системами зрошення. Забезпечує забір води з колодязів, свердловин або резервуарів і подачу її до точок споживання.
Загальні дані:
-
Торгова марка – AquaticaLeo;
-
Гарантія - 12 місяців;
Тенічні дані:
-
Тип - самовсмоктувальні;
-
Потужність - 1200 Вт;
-
Максимальний напір - 45 м;
-
Максимальна продуктивність – 80 л/хв;
-
Напруга - 220 В;
-
Номінальна сила струму - ≤ 4,9 I(А);
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Робоче колесо - Технополімер;
-
Довжина кабелю - 0,7 м ;
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1" (дюйм);
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 1" (дюйм);
-
Максимальний тиск – 7 бар;
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - (+35 °C).
Характеристики:
-
Налаштування реле тиску - Рвкл 1,4 бар / Рвыкл 2,8 бар;
-
Обсяг гідроакумулятора - 24 л;
-
Матеріал мембрани гідроакумулятора - EPDM;

Залишились питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, живіть, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 7 853 ₴

