
Побутова насосна станція Aquatica LEO (600 Вт, напір 35 м, 50 л/хв, самовсмоктуючий насос, нерж. 24л Україна)
6 459 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775311/24
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1" |
| Довжина кабелю, м | 0.7 м |
| Номінальна сила струму I(А) | ≤ 2.3 А |
| Клас ізоляції | F |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і т. д.) |
| Робоче колесо | Технополімер |
Насосна самовсмоктуюча станція 0.6 кВт Hmax 35м Qmax 50л/хв нерж 24л Україна AquaticaLEO
Станції водопостачання обладнані гідроакумулятором 24 літри і керуючої автоматикою. Станції призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, для зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників. Реле тиску керує роботою електронасоса - налаштування реле тиску Р(вкл) 1.4 бар / Р(викл) 2.8 бар.
Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу вологи.
Загальні дані:
-
Торгова марка - AquaticaLeo;
-
Гарантія - 12 місяців;
Технічні дані:
-
Тип - Вихрові;
-
Потужність - 600 Вт;
-
Максимальний напір - 35 м ;
-
Максимальна продуктивність - 50 л/хв;
-
Напруга - 220-240 В ;
-
Номінальна сила струму - 2,3 I (А)
-
Частота - 50 Гц ;
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Робоче колесо - Технополімер
-
Тип двигуна приводу - Асинхронний, закритого типу, з зовнішньою вентиляцією, з вбудованим в обмотку термозахистом
-
Клас ізоляції - F;
-
Клас захисту - IPХ4;
-
Довжина кабелю - 0,7 м ;
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1" (дюйм);
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 1" (дюйм);
-
Матеріал корпусу - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Об'єм бака - 24 л
-
Максимальна температура перекачуваної рідини - 35 °C
-
Максимальна температура навколишнього середовища - 40 °C
-
Максимальна висота всмоктування - 8 м
Габаритні розміри:
- Маса - 13 кг
Насосна частина:
-
Корпус - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Робоче колесо - Технополімер;
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304;
Електродвигун:
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом;
-
Підшипник - Кочення (C&U);
-
Обмотка статора - Мідь;
-
Напруга - 220-240 В;
-
Частота - 50 Гц;
-
Клас ізоляції - F;
-
Клас захисту - IPX4;
-
Довжина кабелю - 1 м.
Умови застосування:
-
Максимальна температура довкілля - (+40°C);
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - (+60°C);
-
Максимальний тиск у робочій камері насоса - 12 бар;
-
Максимальна висота всмоктування - 8 м;
-
Тільки для чистої води без абразивовмісних (піска, глини, вапна тощо);
-
Водневий показник води (рН) - 6,5 - 8,5;
-
Загальна мінералізація води - Не більш ніж 1500 г/м3;


Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 6 459 ₴








