
Насос поверхневий відцентровий самовсмоктуючий LEO (300 Вт, напір 30 м, 40 л/хв, нержавіюча сталь) для поливання
5 112 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775351
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 30 м |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Номінальна сила струму I(А) | 2.5 |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.) |
| Напір min, м | 11 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Клас ізоляції | F |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 25 |
| Робоче колесо | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Продуктивність min, л/хв | 10 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Кількість фаз | Однофазний |
Насос поверхневий відцентровий самовсмоктуючий LEO (300 Вт, напір 30 м, 40 л/хв, нержавіюча сталь) для поливання 3.0 AJm30S
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води, можуть застосовуватися для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого та низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами під час використання керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Технічні дані:
-
Тип — самовсмоктуючі
-
Потужність — 300 Вт
-
Максимальний напір — 30 м
-
Максимальна продуктивність — 40 л/хв
-
Кількість фаз — Однофазний
-
Номінальна сила струмів — 2,5 I(А)
-
Механічне ущільнення — Кераміка/графіт
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 — 1" (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка DN2 — 1" (дюйм)
-
Діаметр твердих частинок у зваженому стані — 2 мм
-
Маса — 6 кг
Насосна частина:
-
Корпус — нержавіюча сталь AISI 304;
-
Робоче колесо — нержавіюча сталь AISI 304;
-
Вал двигуна — нержавіюча сталь AISI 304.
Електродвигун:
-
Тип двигуна — асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом;
-
Підшипник — кочення (C&U);
-
Обмотка статора — мідь;
-
Напруга — 220-240 В;
-
Частота - 50 Гц;
-
Клас ізоляції — F;
-
Клас захисту — IPХ4;
-
Довжина кабелю — 1 м.
Умови застосування:
-
Максимальна температура довкілля — +40°C;
-
Максимальна температура рідини, що перекачується — +40ºC;
-
Максимальний тиск у робочій камері насоса — до 7 бар;
-
Максимальна висота всмоктування — до 8 м;
-
Тільки для чистої води без абразивовмісних (піска, глини, вапна тощо);
-
Водневий показник води — 6,5 - 8,5 (pH);
-
Загальна мінералізація води — не більш ніж 1500 г/м³;
Загальні дані:
-
Торгова марка — Leo
-
Гарантія — 24 місяці


Купити насос відцентровий самовсмоктуючий LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 5 112 ₴




