-9%Насосна станція LEO (350 Вт, напір 35 м, Qmax 40 л/хв, вихровий насос, гідробак 1 л) для води, поливання
5 605 ₴
5 100,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: 776113
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 8.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 1 л |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Чавун з антикорозійною обробкою |
| Напір min, м | 4 |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Номінальна сила струму I(А) | 3 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Клас ізоляції | F |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Продуктивність min, л/хв | 5 |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і. д.) |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Робоче колесо | Латунь |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 25 |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
Насосна станція водопостачання 0.35 кВт Hmax 35 м Qmax 40 л/хв (вихровий насос) 1 л LEO
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води, застосовуються для побутового водопостачання, у системах підвищення тиску, допоміжного обладнання, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичного подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання автоматики керування (керівні реле, контролери тиску). Реле тиску керує роботою електронасоса — налаштування реле тиску P (вмик) 1.2 бара/Р(вимк.) 2.1 бара.
Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Технічні дані:
-
Тип - Вихрові
-
Потужність - 350 Вт
-
Максимальний напір - 35 м
-
Максимальна продуктивність - 40 л/хв
-
Кількість фаз - Однофазний
-
Напруга - 220 В
-
Номінальна сила струму - 3,0 I (А)
-
Частота - 50 Гц
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Робоче колесо - Латунь
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом
-
Обмотка статора двигуна - Мідь
-
Механічне ущільнення - Кераміка/графіт
-
Клас ізоляції - F
-
Клас захисту - IPX4
-
Довжина кабелю - 1 м
-
Перекачувальна рідина - Тільки для чистої води без абразивовмісних домішок (піска, глини, вапна тощо)
-
Діаметр всмоктувального патрубка DN1 - 1 " (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 1 " (дюйм)
-
Матеріал корпусу - Чавун з антикорозійним обробленням
-
Об'єм бака - 1 л
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - 60 °C
-
Максимальна температура довкілля - 40 °C
-
Максимальна висота всмоктування - 8 м
-
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані - 0,2 мм
-
Маса - 8,45 кг
Загальні дані:
-
Торгова марка - Leo
-
Гарантія - 18 місяців
Насосна частина:
-
Корпус - Чавун з антикорозійним обробленням;
-
Робоче колесо - Латунь;
-
Пластина зі сплаву на основі міді для запобігання заклиненню робочого колеса;
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Гідроакумулятор - Пофарбована сталь;
-
Автоматика - Реле тиску.
Електродвигун:
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом;
-
Підшипник - Кочення (C&U);
-
Обмотка статора двигуна - Мідь;
-
Напруга - 220-240 В;
-
Частота - 50 Гц;
-
Клас ізоляції - F;
-
Клас захисту - IPX4;
-
Довжина кабелю - 1 м.
Умови застосування:
-
Максимальна температура довкілля - (+40 oС);
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - (+60 oС);
-
Максимальний тиск у робочій камері насоса - До 7 бар;
-
Максимальна висота всмоктування - До 8 м;
-
Тільки для чистої води без абразивовмісних (піска, глини, вапна тощо);
-
Водневий показник води - 6,5-8,5 (рН);
-
Загальна мінералізація води - Не більш ніж 1500 г/м3;


Купити станцію LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
З повагою, компанія "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 5 100,55 ₴




