
Поверхневий відцентровий насос LEO (1,1 кВт, напір 25 м, Qmax 440 л/хв) для води, поливу, свердловини
10 911 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775253
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 25 м |
| Пропускна здатність | 26.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 22.1 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 2 |
| Номінальна сила струму I(А) | 7.5 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Клас ізоляції | В |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Робоче колесо | Нержавіюча сталь AISI 304 |
Поверхневий відцентровий насос LEO (1,1 кВт, Hmax 25 м, Qmax 440 л/хв)
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води, застосовуються для побутового водопостачання, в системах підвищення тиску, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого та низького тиску, зрошувальних систем садів і городи, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами під час використання керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Загальні дані:
-
Торгова марка — Leo
-
Гарантія — 18 місяців
Технічні дані:
-
Тип — відцентрові
-
Потужність — 1100 Вт
-
Максимальний напір — 25 м
-
Максимальна продуктивність — 440 л/хв
-
Номінальна сила струму — 7,5 I(А)
-
Механічне ущільнення — Кераміка/графіт
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 — 2" (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка DN2 — 2" (дюйм)
-
Маса — 22,1 кг
Насосна частина:
-
Корпус — чавун з антикорозійним обробленням;
-
Робоче колесо — нержавіюча сталь AISI 304;
-
Вал двигуна — нержавіюча сталь AISI 304
Електродвигун:
-
Тип двигуна — асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом;
-
Підшипник — кочення (C&U);
-
Обмотка статора — мідь;
-
Напруга — 220-240 В;
-
Частота — 50 Гц;
-
Клас ізоляції — B;
-
Клас захисту — IP44;
-
Довжина кабелю — 1 м
Умови застосування:
-
Максимальна температура довкілля — +40 °C;
-
Максимальна температура рідини, що перекачується — +60 ºC;
-
Максимальний тиск у робочій камері насоса — до 6 бар;
-
Максимальна висота всмоктування — 7 м;
-
Тільки для чистої води без абразивовмісних домішок (піску, глини, вапна тощо);
-
Водневий показник води — 6,5-8,5 (pH);
-
Загальна мінералізація води — не більш ніж 1500 г/м³;


Купити насос відцентровий LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 10 911 ₴




