
Відцентровий багатоступінчастий насос LEO (600 Вт, напор 36 м, Qmax 90 л/хв) поверхневий, для поливу
6 763 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775433
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 36 м |
| Пропускна здатність | 5.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 15.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна сила струму I(А) | 4.5 |
| Напір min, м | 13.5 |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Клас ізоляції | F |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 40 |
| Робоче колесо | Технополімер |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Продуктивність min, л/хв | 15 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Час безперервної роботи, год | S1 |
Відцентровий багатоступінчастий насос LEO 3.0 775433 (0,6 кВт, Hmax 36 м, Qmax 90 л/хв, поверхневий)
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води, застосовуються для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого та низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами під час використання керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Загальні дані:
-
Торгова марка — Leo
-
Гарантія — 24 місяці
Технічні дані:
-
Тип — багатоступінчасті
-
Потужність — 600 Вт
-
Максимальний напір — 36 м
-
Максимальна продуктивність - 90 л/хв
-
Кількість фаз — Однофазний
-
Номінальна сила струму — 4,5 I(А)
-
Час безперервної роботи — S1
-
Механічне ущільнення — Кераміка/графіт
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1" (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка DN2 — 1" (дюйм)
-
Маса — 15,5 кг
Особливості:
-
3 робочі колеса
-
Максимальна висота всмоктування — 8 м
-
Діаметр твердих частинок у зваженому стані — 0,2 мм
Насосна частина:
-
Корпус — чавун з антикорозійною обробкою;
-
Робоче колесо — технополімер;
-
Вал двигуна — нержавіюча сталь AISI 304.
Електродвигун:
-
Тип двигуна — асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом;
-
Підшипник — кочення (C&U);
-
Обмотки статора — мідь;
-
Напруга — 220-240 В;
-
Частота — 50 Гц;
-
Клас ізоляції — F;
-
Клас захисту — IPX4;
-
Довжина кабелю — 1 м.
Умови застосування:
-
Максимальна температура довкілля — +40 ºС;
-
Максимальна температура рідини, що перекачується — +40 ºС;
-
Максимальний тиск у робочій камері насоса — до 7 бар;
-
Максимальна висота всмоктування — до 8 м;
-
Тільки для чистої води без абразивовмісних домішок (піску, глини, вапна тощо);
-
Водневий показник води — 6,5-8,5 (pH);
-
Загальна мінералізація води — не більш ніж 1500 г/м³;


Купити насос відцентровий багатоступінчастий LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 6 763 ₴




