
Поверхневий вертикальний відцентровий насос LEO (БЦПН) (370 Вт, напір 22,5 м, Qmax 50 л/хв) для поливу
4 813 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775990
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 22.5 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Вага | 8.2 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна сила струму I(А) | 2.5 |
| Напір min, м | 9.5 |
| Клас ізоляції | F |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 30 |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | ¾ |
| Продуктивність min, л/хв | 10 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Кількість фаз | Однофазний |
Поверхневий відцентровий насос LEO (БЦПН) (0,37 кВт, Hmax 22,5 м, Qmax 50 л/хв, вертикальний)
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води, застосовуються для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого та низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами під час використання керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).
Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Загальні дані:
-
Торгова марка — Leo
-
Гарантія — 18 місяці
Технічні характеристики:
-
Тип - Відцентрові
-
Потужність - 370 Вт
-
Максимальний напір - 22,5 м
-
Максимальна продуктивність - 50 л/хв
-
Кількість фаз - Однофазний
-
Напруга - 220-240 В
-
Частота - 50 Гц
-
Номінальна сила струму - 2,5 А
-
Вал двигуна - Неіржавка сталь AISI 304
-
Робоче колесо - Алюмінієвий сплав
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом
-
Обмотка статора двигуна - Мідь
-
Механічне ущільнення - Кераміка/графіт
-
Клас ізоляції - F
-
Клас захисту - IP44
-
Довжина кабелю - 1 м
-
Перекачувальна рідина - Тільки для чистої води без абразивовмісних домішок (піска, глини, вапна тощо)
-
Діаметр всмоктувального патрубка DN1 - 3/4 (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 3/4 (дюйм)
-
Максимальний тиск - до 5 бар
-
Матеріал корпусу - Алюмінієвий сплав
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - (+45 °C)
-
Максимальна температура довкілля - (+40 °C)
-
Максимальна висота всмоктування - до 8 м
-
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані - 2 мм
Габаритні розміри:
-
Висота - 350 мм
-
Маса брутто - 8,2 кг
Насосна частина:
-
Корпус - Алюмінієвий сплав;
-
Робоче колесо - Алюмінієвий сплав;
-
Вал двигуна - Неіржавка сталь AISI 304;
Електродвигун:
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом;
-
Підшипник - Кочення (C&U);
-
Обмотки статора - Мідь
-
Напруг - 220 - 240 В;
-
Частота - 50 Гц;
-
Клас ізоляції - F;
-
Клас захисту - IP44;
-
Довжина кабелю - 1 м;
Умови застосування:
-
Максимальна температура довкілля - (+ 40 С);
-
Максимальна температура рідини - (+45 С);
-
Максимальний тиск у робочій камері насоса - до 5 бар;
-
Максимальна висота всмоктування - до 8 м;
-
Тільки для чистої води без абразивовмісних (піска, глини, вапна тощо);
-
Водневий показник води - 6,5 - 8,5 (рН);
-
Загальна мінералізація води - Не більш ніж 1500 г/м3;


Купити насос відцентровий вертикальний LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 4 813 ₴




