
Насосна станція для води Aquatica LEO (750 Вт, напір 75 м, 50 л/хв, вихровий насос, бак на 24 л) для свердловини
8 371 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775134/24
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 75 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Чавун з антикорозійною обробкою |
| Довжина кабелю, м | 1 |
| Номінальна сила струму I(А) | 5 |
| Перекачувана рідина | Тільки для чистої води без абразивосодержащих домішок (піску, глини, вапна і т. д.) |
| Клас ізоляції | F |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
Насосна станція водопостачання 0.75 кВт Hmax 75м Qmax 50 л/хв (вихровий насос) 24л AquaticaLEO
Станція водопостачання обладнана гідроакумулятором об'ємом 24 літри. Реле тиску керує роботою електронасоса - налаштування реле тиску Р(вкл) 1.4 бар / Р(викл) 2.8 бар. Станція призначена для перекачування чистої води і може застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, для зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників.
Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу вологи.
Загальні дані:
-
Торгова марка - AquaticaLeo;
-
Гарантія - 24 місяців;
Технічні дані:
-
Тип - Вихрові;
-
Потужність - 750 Вт;
-
Максимальний напір - 75 м ;
-
Максимальна продуктивність - 50 л/хв;
-
Напруга - 220-240 В ;
-
Номінальна сила струму - 5,0 I (А)
-
Частота - 50 Гц ;
-
Тип двигуна приводу - Асинхронний, закритого типу, з зовнішньою вентиляцією, з вбудованим в обмотку термозахистом
-
Обмотка статора двигуна - Мідь;
-
Клас ізоляції - F;
-
Клас захисту - IPХ4;
-
Довжина кабелю - 1 м ;
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1" (дюйм);
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 1" (дюйм);
-
Матеріал корпусу - Чавун;
-
Об'єм бака - 24 л
-
Максимальна температура перекачуваної рідини - 60 °C
-
Максимальна температура навколишнього середовища - 40 °C
Габаритні розміри:
-
Ширина - 285 мм
-
Висота - 530 мм
- Маса - 13,8 кг
Насосна частина:
-
Корпус - Чавун, з антикорозійним обробленням;
-
Пластина зі сплаву на основі міді для запобігання заклиненню робочого колеса;
-
Робоче колесо - Латунь;
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Гідроакумулятор - Пофарбована сталь;
-
Автоматика - реле тиску;
-
Манометр входить до комплектації.
Електродвигун:
-
Тип двигуна - Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом;
-
Підшипник - Кочення (C&U);
-
Обмотка статора - Мідь;
-
Напруга - 220-240 В;
-
Частота - 50 Гц;
-
Клас ізоляції - F;
-
Клас захисту - IPX4;
-
Довжина кабелю - 1 м.
Умови застосування:
-
Максимальна температура довкілля - (+40°C);
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - (+60°C);
-
Максимальний тиск у робочій камері насоса - 12 бар;
-
Максимальна висота всмоктування - 8 м;
-
Тільки для чистої води без абразивовмісних (піска, глини, вапна тощо);
-
Водневий показник води (рН) - 6,5 - 8,5;
-
Загальна мінералізація води - Не більш ніж 1500 г/м3;


Купити станцію водопостачання AquaticaLEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотній дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
- Ціна: 8 371 ₴



