вверхвниз

Поверхневий вихровий насос Aquatica QBa60 (370 Вт, напір 40 м, Qmax 40 л/хв) для поливу, колодязя, свердловини
2 145 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775061
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 40 м |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 775061 |
| Клас ізоляції | B |
| Робоче колесо | Латунь |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Продуктивність (Q), л / хв | 40 |
Поверхневий вихровий насос Aquatica QBa60 775061 (0,37 кВт, Hmax 40 м, Qmax 40 л/хв)
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води, можуть застосовуватися для побутового водопостачання, в системах підвищення тиску, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого та низького тиску, зрошувальних систем присадибних ділянок та городів, теплиць та парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючих реле, контролерів тиску). Встановлення обладнання має проводитись у місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Загальні дані:
- Торгова марка - Aquatica
- Гарантія – 18 місяців
Технічні дані:
- Тип - вихрові
- Потужність – 370 Вт
- Максимальний напір – 40 м
- Максимальна продуктивність – 40 л/хв
- Обмотка статора двигуна - Мідна
- Маса – 4,6 кг
Насосна частина:
- Матеріал корпусу - чавун
- Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1" (дюйм)
- Діаметр напірного патрубка DN2 - 1" (дюйм)
- Режим роботи - S1
- Максимально допустимий тиск - 7 бар
- Робоче колесо – латунь
Електродвигун:
- Статор електродвигуна - холоднокатана сталь з мідною обмоткою
- Вал електродвигуна - нержавіюча сталь AISI 304
- Клас захисту - IP44
- Клас ізоляції - В
- Кількість фаз – 1
- Напруга - 220-240 В
- Частота мережі – 50 Гц
Умови застосування:
- Максимальна температура навколишнього середовища – до +40 °С
- Максимальна температура рідини, що перекачується - до +60 °С
- Максимальна висота всмоктування – до 8 м
- Тільки для чистої води без абразивовмісних домішок (піску, глини, вапна і т.д.)
- Водневий показник води - 6,5-8,5 (рН)
- Загальна мінералізація води – не більше 1500 г/м³



Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴









