
Відцентровий самовсмоктуючий насос WETRON JET100A (1,1 кВт, Hmax 52 м, Qmax 70 л/хв) поверхневий, для поливу
3 551 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775038
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 52 м |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 13.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI304 |
| Робоче колесо | Зносостійкий технополімер |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
Відцентровий самовсмоктуючий насос WETRON (1,1 кВт, Hmax 52 м, Qmax 70 л/хв, поверхневий)
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води, можуть застосовуватися для побутового водопостачання, у системах підвищення тиску, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого та низького тиску, зрошувальних систем присадибних ділянок і городів, теплиць і парників, автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами під час використання керуючої автоматики (керуючих реле, контролерів тиску). Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Переваги:
-
Статор електродвигуна з холоднокатаної сталі;
-
Вбудований термічний захист від перегріву електродвигуна;
-
Оброблення чавунних деталей;
-
Робоче колесо зі зносостійкого технополімеру;
-
Вал із нержавіючої сталі AISI 304;
Загальні дані:
-
Торгова марка — Wetron
-
Гарантія — 12 місяців
Технічні характеристики:
-
Тип — самовсмоктуючі
-
Потужність — 1100 Вт
-
Максимальний напір — 52 м
-
Максимальна продуктивність — 70 л/хв
-
Напруга — 220-240 В
-
Частота — 50 Гц
-
Вал двигуна — нержавіюча сталь AISI304
-
Робоче колесо — Зносостійкий технополімер
-
Клас захисту — IP44
-
Рідина, що перекачується — Чиста вода
-
Загальна мінералізація води — не більш ніж 1500 г/м³;
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 — 1" (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка DN2 — 1" (дюйм)
-
Максимальний тиск — 7 бар
-
Матеріал корпусу — Чавун
-
Максимальна температура рідини, що перекачується — +40 °C
-
Максимальна висота всмоктування — 8 м
-
Частота обертів — 2900 об./хв;
-
Загальна мінералізація води, не більше - 1500 г / м³
-
Маса — 13,4 кг




Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 3 551 ₴









