
Насосна станція AQUATICA (370 Вт, напір 32 м, Qmax 40 л/хв, вихровий насос, бак 1 л) для води, поливу
3 788 ₴
- Готово до відправки
- Код: 776016
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 32 м |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 7.8 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 1 л |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Довжина кабелю, м | 0.3 |
| Клас ізоляції | B |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI304 |
| Кількість фаз | 1 |
| Робоче колесо | Латунь |
Насосна станція 0.37 кВт Hmax 32м Qmax 40л/хв вихровий насос 1л AQUATICA
Станції водопостачання обладнані гідроакумулятором об'ємом 1 літр і керуючої автоматикою. Станції призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, для зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників. Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу вологи.
Насосна частина:
-
Матеріал корпусу - Чавун;
-
Діаметр патрубка - 1 "x 1";
-
Режим роботи - S1;
-
Максимально допустимий тиск - 6 бар ;
-
Робоче колесо - Латунь;
Електродвигун:
-
Статор - З холоднокатаної сталі з вбудованою в обмотку термозахистом;
-
Обмотка статора - Мідь;
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Клас захисту - IP44;
-
Клас ізоляції - В;
-
Кількість фаз - 1;
-
Напруга - 220-240 В ;
-
Частота мережі - 50 Гц ;
-
Частота обертання - 2900 об / хв;
-
Довжина кабелю - 0,3 м;
Загальні дані:
-
Торгова марка - Aquatica;
-
Гарантія - 18 місяців;
Технічні дані:
-
Тип - Вихрові;
-
Потужність - 370 Вт;
-
Максимальний напір - 32 м ;
-
Максимальна продуктивність - 40 л/хв;
-
Кількість фаз - 1;
-
Напруга - 220-240 В ;
-
Номінальна сила струму - 1,2 I (А)
-
Частота - 50 Гц ;
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Робоче колесо - Латунь;
-
Обмотка статора двигуна - Мідь;
-
Клас ізоляції - B;
-
Клас захисту - IP44;
-
Довжина кабелю - 0,3 м ;
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1" (дюйм);
-
Діаметр напірного патрубка DN2 - 1" (дюйм);
-
Максимально допустимий тиск - 6 бар ;
-
Матеріал корпусу - Чавун;
-
Максимальна кількість обертів - 2900 об/хв ;
-
Об'єм бака - 1 л
Габаритні розміри:
- Маса - 7,8 кг


Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 3 788 ₴








