-9%Насосна станція WETRON 775052/24 (0.75 кВт, Hmax 42 м, Qmax 50 л/хв, гідробак 24 л)
5 865 ₴
5 337,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775052/24
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 42 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 13.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас ізоляції | В |
| Робоче колесо | Високоякісний технополімер |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
Насосна станція WETRON (0.75 кВт, Hmax 42 м, Qmax 50 л/хв, самовсмоктуючий насос нерж, гідробак 24 л)
Станція WETRON обладнана гідроакумулятором об'ємом 24 літри і керуючої автоматикою. Станція призначена для перекачування чистої води і може застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, для зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників. Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу вологи.
Переваги:
-
Робоче колесо - Високоякісний технополімер;
-
Насосна частина - Нержавіюча сталь AISI 304;
-
Статор - Холоднокатана сталь;
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI304.
Загальні дані:
-
Торгова марка - Wetron
-
Гарантія - 12 місяців
Технічні дані:
-
Тип - Самовсмоктуючі
-
Потужність - 750 Вт
-
Напруга - 230 В
-
Частота - 50 Гц
-
Робоче колесо - Високоякісний технополімер
-
Клас ізоляції - B
-
Клас захисту - IP44
-
Діаметр всмоктуючого патрубка - 1 " (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка - 1 " (дюйм)
-
Максимальна висота всмоктування - 8 м
Габаритні розміри:
-
Маса - 13,9 кг


З повагою, компанія "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 5 337,15 ₴





