-9%Насосна станція WETRON (750 Вт, напір 45 м, Qmax 55 л/хв, самовсмоктуючий насос, бак 24 л) для води, поливу
5 368 ₴
4 884,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775042/24
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 45 м |
| Пропускна здатність | 3.3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 16.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас ізоляції | В |
| Робоче колесо | Високоякісний технополімер |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
Станція 0.75 кВт Hmax 45м Qmax 55л/хв (самовсмоктуючий насос) 24л Україна Wetron
Обладнана гідроакумулятором об'ємом 24 літри і керуючої автоматикою. Станція призначена для перекачування чистої води і може застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, для зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників. Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу вологи.
Переваги:
-
Високоякісний технополімер
-
Чавун з антикорозійною обробкою
-
Статор із холоднокатаної сталі
-
Нержавіюча сталь AISI304
Загальні дані:
-
Торгова марка - Wetron
-
Термін гарантійного обслуговування - 12 місяців
Технічні дані:
-
Тип - Самовсмоктувальні
-
Потужність - 750 Вт
-
Максимальний натиск – 45 м
-
Максимальна продуктивність - 55 л/хв
-
Бак - 24 літри
-
Клас ізоляції - В
-
Клас захисту - IP44
-
Діаметр всмоктуючого патрубка - 1 " (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка - 1 " (дюйм)
-
Максимальна висота всмоктування – 8 м
Насосна частина:
-
Корпус - Чавун
-
Робоче колесо - Зносостійкий технополiмер
-
Гідроакумулятор - Пофарбована сталь
-
Автоматика - Реле тиску
-
Манометр входить в комплектацію
-
Максимально допустимий тиск - 7 бар
Електродвигун:
-
Статор - Холоднокатана сталь з вбудованим в обмотку термозахистом
-
Вал електродвигуна - Нержавіюча сталь AISI 304
-
Клас захисту - IP44
-
Клас ізоляції - В
-
Напруга - 1 ~ 220 В
-
Частота - 50 Гц
-
Довжина кабеля - 1 м
-
Режим роботи - S1
Габаритні розміри:
- Маса - 16,3 кг
Умови застосування:
-
Максимальна температура навколишнього середовища - (+40 °С)
-
Максимальна температура рідини, що перекачується - (+40 °С)
-
Максимальна висота всмоктування - До 8 м
-
Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна і т.ін.)
-
Водневий показник води (рH) - 6,5 - 8,5
-
Загальна мінералізація води - Не більше 1500 г/м³


Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 4 884,88 ₴





