-10%Насосна станція WETRON (370 Вт, напір 35м, Qmax 35л/хв, вихровий насос, бак 24 літри) для води, свердловини
4 007 ₴
3 606,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775011/24
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр напірного патрубка, " (дюйм) | 1 |
| Клас ізоляції | В |
| Робоче колесо | Латунь |
| Тип двигуна | Нержавіюча сталь AISI304 |
Насосна станція 0.37 кВт Hmax 35м Qmax 35л/хв (вихровий насос) 24л Україна WETRON
Обладнана гідроакумулятором об'ємом 24 літри і керуючої автоматикою. Станція призначена для перекачування чистої води і може застосовуватися: для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах високого і низького тиску, для зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників. Установка обладнання повинна проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу вологи.
Переваги:
-
Робоче колесо - Латунь;
-
Насосна частина - Чавун з антикорозійною обробкою;
-
Статор - Холоднокатана сталь;
-
Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI304.
Загальні дані:
-
Торгова марка - Wetron
-
Гарантія - 12 місяців
Технічні дані:
-
Тип - Вихрові
-
Потужність - 370 Вт
-
Максимальний натиск – 35 м
-
Максимальна продуктивність - 35 л/хв
-
Напруга - 230 В
-
Частота - 50 Гц
-
Робоче колесо - Латунь
-
Тип двигуна - Нержавіюча сталь AISI304
-
Клас ізоляції - В
-
Клас захисту - IP44
-
Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 - 1" (дюйм)
-
Діаметр напірного патрубка DN2-1" (дюйм)
-
Максимальна висота всмоктування – 8 м
Габаритні розміри:
- Маса - 10,6 кг


З повагою, компанія "НАСОС ТОРГ".
- Ціна: 3 606,30 ₴





