вверхвниз
🚚 даром!

Поверхневий відцентровий самовсмоктуючий насос LEO (1 кВт, напір 44 м, 73 л/хв) для води, поливу, свердловини
4 586 ₴
- Готово до відправки
- Код: 775308
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 44 м |
| Пропускна здатність | 4.38 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас ізоляції | F |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Робоче колесо | Технополімер |
Відцентровий самовсмоктуючий насос LEO EKJ-1002P (1,0 кВт, Hmax 44 м, Qmax 73 л/хв, пластик)
Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води, можуть застосовуватися для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, підйому води в трубопроводах низького тиску, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників, подачі води спільно з невеликими резервуарами під час використання керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску). Встановлення обладнання має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи.
Загальні дані:
- Торгова марка — Leo
- Гарантія — 12 місяців
Технічні характеристики:
- Тип — самовсмоктуючі
- Потужність — 1000 Вт
- Максимальний напір — 44 м
- Максимальна продуктивність — 73 л/хв
- Діаметр всмоктуючого патрубка DN1 — 1" (дюйм)
- Діаметр напірного патрубка DN2 — 1" (дюйм)
- Маса — 10 кг
Насосна частина:
- Корпус - технополімер
- Робоче колесо — технополімер;
- Вал двигуна — нержавіюча сталь AISI 304;
Електродвигун:
- Тип двигуна — асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованим в обмотку термозахистом;
- Підшипник — кочення (C&U);
- Напруга — 220-240 В;
- Частота — 50 Гц;
- Клас ізоляції — F;
- Клас захисту - IPX4;
- Довжина кабелю — 1,5 м;
Умови застосування:
- Максимальна температура довкілля — + 40 ˚С;
- Максимальна температура рідини — +35 °C;
- Максимальний тиск у робочій камері насоса — 7 бар;
- Максимальна висота всмоктування — до 8 м;
- Тільки для чистої води без абразивовмісних домішок (піску, глини, вапна тощо);
- Водневий показник води — 6,5-8,5 (рН);
- Загальна мінералізація води — не більш ніж 1500 г/м³;


Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 586 ₴









