
Домкрат підкатний гідравлічний 2 тонни (висота 135-330 мм) ТМ SIGMA
2 123 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6103911
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 330 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 7.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Домкрат гідравлічний підкатний 2 т H 135-330 мм SIGMA (6103911)
Домкрат гідравлічний підкатний 2 т H 135-330 мм — це обладнання для підіймання різних видів легкових автомобілів, мікроавтобусів і легких вантажівок. Може використовуватися як для самостійного застосування в гаражі, так і для використання на шиномонтажі, автосервісі, СТО. Цей домкрат мобільний, має чотири колеса для переміщення. Підйом здійснюється за допомогою гідравлічного поршня. Висота підіймання робить його незамінними під час обслуговування автомобілів із високим або низьким кліренсом. Конструкція підкатного домкрата досить проста та схожа з будовою пляшкових гідравлічних домкратів. Циліндри домкратів заповнені спеціальною рідиною, зазвичай, це гідравлічна олива. Однак, на відміну від гідравлічних, підкатні домкрати мають горизонтальну, а не вертикальну спрямованість. Тому зберігати їх необхідно в горизонтальному положенні.
Переваги:
- Великий робочий хід — має низький рівень підхоплення та достатню висоту підіймання;
- Запобіжний клапан — у разі спроби перевищити номінальну вантажопідіймальність, запобіжник автоматично переводить домкрат у режим холостого ходу — домкрат почне опускатися;
- Мобільність — має чотири колеса для легкого переміщення;
- Немає відхилень у вертикальній площині під час підіймання;
- Зручна робота завдяки довгій ручці;
- Порівняно висока швидкість підйому.
Комплектація:
- Домкрат;
- Ручка;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон.
Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Гарантія – 12 міс
Технічні дані:
- Тип - підкатні
- Висота підхвату - 135 мм
- Висота підйому - 330 мм
- Вантажопідйомність - 2 т
- Маса - 7,9 кг

- Ціна: 2 123 ₴






