вверхвниз

Набір тримачів магнітних міні 4кг 52×20×40×16×38мм (45,90,135°) 4шт ТМ SIGMA
245 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4270251
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вид магніту | Постійний |
| Кути утримування | 45°, 90°, 135° |
| Максимальне утримуюче зусилля | 4 кг |
| Маса | 0.45 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 52х20х40х16х38 мм |
| Артикул | 4270251 |
| Кількість в наборі, шт | 4 |
| Тип упаковки | блістер |
Набір тримачів магнітних міні 4кг 52х20х40х16х38мм (45,90,135°) 4шт SIGMA (4270251)
Призначений для точної фіксації деталей під виставленим, правильним кутом під час зварювальних робіт, паяння та інших операцій під час виготовлення сталевих металоконструкцій.
Переваги та характеристики:
- Скорочення часу роботи
- Більш легкий монтаж деталей
- Ідеальна заміна громіздким затискачам та струбцинам, які менш зручні при зварювальних роботах
- Підходить для будь-яких робіт зі сталевими деталями, що мають магнітні властивості
- Швидка та надійна фіксація деталей у потрібному положенні під кутом
- Застосовується для наступного сортаменту: з круглою, прямокутною трубою, смугою, куточком, профілями – листовим, суцільним та іншими видами
Технічні дані:
- Тип - Набір тримачів магнітних
- Сила утримання – 4 кг
- Кут утримання - 45º, 90º, 135º
Загальні дані:
- Торгова марка - Sigma
- Розмір – 52х20х40х16х38 мм
- Кількість в наборі - 4 шт.
- Тип упаковки – блістер
- Вага – 0,45 кг


Залишились питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді чути Вас.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴





