Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Розрідження | 190 мбар |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Можливість збору рідини | Так |
| Функція видування | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Парковка | вертикальна |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Матеріал бака | Метал |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Насадка "Килим/Підлога" | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 635 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5346483 |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Маса брутто, кг | 10 |
Пилосос будівельний 1400Вт, 3,2 мм/хв, 22 КПа, нержавіючий бак 30 л, VORTEX
Спеціально призначений для збирання будівельних забруднень, а також відходів деревообробки. Даний пилосос здатний всмоктувати залізну стружку, тирсу, цементну крихту, бите скло, шерсть тварин, а також брудну воду. Такий апарат універсальний: може застосовуватися в якості класичного прибирального обладнання, а також як система примусового видалення пилу при роботі з електроінструментом.
Загальні дані:
- Торгова марка - Vortex
- Гарантія виробника - 12 місяців
Переваги:
- Статор та ротор електродвигуна з мідними обмотками
- Електродвигун забезпечує високу силу всмоктування
- Розетка для підключення електроінструменту (потужністю до 1,5 кВт)
- Функція автоматичного включення під час роботи електроінструменту
- Функція видування для видалення пилу
- Збір сухого та вологого сміття, а також негорючих рідин
- Довжина кабелю живлення 5 метрів
- Місткий ударостійкий бак
Комплектація:
- Пилосос у зборі - 1 шт
- Фільтр НЕРА - 1 шт
- Гнучкий всмоктувальний шланг - 1 шт.
- Пластмасові подовжувальні труби - 2 шт
- Насадка для вологого збирання - 1 шт
- Насадка для килимових покриттів - 1 шт
- Щілинна насадка для щілинного збирання - 1 шт
- Колесо - 4 шт
- Інструкція з експлуатації – 1 шт
- Упаковка – 1 шт
Технічні дані:
- Напруга мережі – 220-240 В
- Частота струму – 50 Гц
- Номінальна споживана потужність – 1,4 кВт
- Об'єм бака - 30 л
- Матеріал бака – метал
- Максимальний потік повітря - 3,2 мᶟ/хв
- Всмоктування – 22 КПа
- Максимальне розрідження – 190 мбар
- Поверхня фільтра - 2,800 см2
- Клас захисту - IP24
- Довжина кабелю – 5 м

Габаритні розміри:
- Довжина (L) – 415 мм
- Ширина (W) – 386 мм
- Висота (H) – 635 мм
Упаковка товару та вага:
- Маса брутто – 10 кг
- Маса нетто – 9 кг
- Тип упаковки - Картонна коробка




Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
З повагою, команда інтернет-магазину "НАСОС ТОРГ".
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 510 ₴











